Ottoman Gold Residence

/
/
Ottoman Gold Residence

Modern mimarisi, muhteşem konumu, altyapısı ve teknolojik olanakları ile Aydın’ın yeni cazibe merkezinde sıra dışı bir proje yükseliyor.

Yeni yaşam koşullarına uygun mimari çözümlerle yaşanabilir alanlar oluşturan Şirin Begeç İnşaat Profesyonellikten ödün vermeyen, Değerlerine bağlı ve sağlam temeller ile yenilikçi yapısıyla Aydın inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektörde yaşanan yenilikleri dikkatle takip ederek sahip olduğu bilgi birikimi ile en yüksek kaliteyi en makul maliyetler çerçevesinde sunan , modern, kaliteli, teknolojik ve güvenlikli iş ve yaşam alanları inşaa ederek, çalışma ilkeleriyle insanlığa uzun süre hizmet verme bilinci içinde ‘’kalite ve insan’’ prensibiyle hareket etmektedir.

ŞİRİN BEGEÇ İNSAATTAN AYDIN’A SAĞLAM STATİK VE TEKNOLOJİSİYLE BİR ARTI DAHA OTTOMAN GOLD RESİDENCE Adnan Menderes mahallesinde 6.725 m2 arazi üzerine kurulmuş olup, 2 blok 78 rezidans daire ve 1 adet işyeri olmak üzere oluşan bir projedir

Projede Farklı cephe seçenekleri ile A blok 1 ve 2. Girişlerde orta ve köşe 3+1 rezidans daireler, A blok 3, 4 ve 5. Girilişlerde farklı büyüklüklerde orta ve köşe  3+1 rezidans dairelerden oluşmaktadır.

HEM ESTETİK HEMDE YENİ TEKNOLOJİSİYLE YENİ BİR YAŞAM  Ottoman Gold Residence kusursuz formu ile kıvrımlı hatlarıyla, estetik bir görünüş sunamktadır.8 kat ve 2 ayrı bloktan oluşan bu proje %70 yeşil alanıyla ferah ve huzurlu yenilikçi ve modern mimarisiyle göz alıcı konforlu bir yaşam merkezi olarak prestijli bir dünyanın kapılarını ardına kadar açıyor…

KALİTE DETAYLARDA GİZLİDİR DETAYLARI FARK EDİN Ottoman gold residence’da tüm detaylar sizlere daha konforlu ve sağlam betonarme yapısıyla daha iyi yarınlar sunabilmek için tasarlandı. Spor, sağlık, eğlence ve diğer sosyal alternatifler bu projenin merkezine yerleştirildi.

24 saat güvenlik hizmeti, 3.000 m2 kapasiteli kapalı otopark ve 1.000 m2 kapasiteli açık otopark ve cep otoparkı, kapalı yüzme havuzları, spor alanları, sinema salonu, basket sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kreş, kamelyalar ve göletler gibi hayatınızı kolaylaştıracak daha pek çok imkanı bir arada Ottoman Gold Residence’da bulacaksınız….

Özel mimarisi, doğal yaşam alanları, Sosyal ve sportif etkinlikleriyle yaşamınıza enerji katıyor. Modern hayatın tüm dinamiklerini yansıtan bu projede, günlük yaşamın bütün stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak her türlü aktivite ve hareket alanı sizler için düşünüldü…

Yemyeşil peyzaj içerisine konumlandırılmış kapalı havuzlarda hem yaz hem kış boyunca evinizden uzaklaşmadan tatil yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

Projemize Ait Fotoğraflar